آخرین مطالب
تاریخ : ۲۹ آذر ۱۳۹۴
نویسنده : ويكي
نظرات (0)

ويدئو ماركتينگ براي بعضي از حرفه ها ضروري است مثلا فرض كنيد قرار است در مورد كاربرد يك دستگاه خاص در طراحي سايت خود توضيح دهيد يا مثلا شما توليد كننده ي وسايل ورزشي هستيد قطعا با نوشتن چند تا مطلب و مقاله نميتوانيد مفهوم دستگاه را به مشتري برسانيد و طرز كار آن را برايش روشن كنيد اما اگر از طرز كار دستگاه مورد نظر يك فيلم و ويديويي مناسب تهيه شود و در طراحي وب سايت و يا در مكان هاي پر بازديد مثل شبكه هاي اجتماعي قرار داده شود قطعا تاثير آن خيلي بيشتر بوده و در ذهن مخاطب باقي خواهد ماند .

شايد قبلا ويديو ها زياد مورد توجه نبودند و افراد حاضر به صرف وقت براي آنها نبودند و تمايلي براي ديدن اين موارد نشان نميدادند اما الان اوضاع تغيير كرده است و بسياري از فروشگاه هاي مختلف اينترنتي توليد ويديو را آغاز كرده و ويديوها را در وب سايت خود و يا در شبكه هاي اجتماعي مختلف منتشر كردند تا از اين راه جذب مشتري و كاربر بيشتري داشته باشند .

ويديو ماركتينگ چيست ؟

اهميت ويدئو ماركتينگ در اين است كه وقتي وب سايت شما مورد بازديد افراد مختلف قرار ميگيرد رنكينگ وبسايت شما افزايش خواهد يافت و تاثير اين ويدئو ها چندين برابر بيشتر از اطلاعات بصورت متني و يا نوشتاري است .

در ساخت ويدئو ماركتينگ دقت كنيد چون يك بار ساخته ميشود پس اين كار را درست و با دقت انجام دهيد كه به نتيجه ي مطلوب خود دست پيدا كنيد .

بازاريابي ويدئويي و مزاياي ويديو ماركتينگ :

با ويدئو ماركتينگ كاربران سايت شما بصورت دقيق با نوع خدمات و محصولات شما آشنايي پيدا مي كنند .

تاثير آن بر روي سئو وب سايت مثبت است .

ويديوهاي ساخته شده اگر حرفه اي كار شده باشند براي شما كلاس كاري به همراه داشته و باعث ميشود تا مشتريان ميان شما و هم صنف هاي شما تفاوتي را قائل شوند .

كاربران از طريق موتورهاي جستجو و انواع شبكه هاي اجتماعي كه ويديو را در آنها انتشار كرديد به وب سايت شما هدايت ميشوند و از سايت شما ديدن مي كنند.

  

بازاريابي از طريق ويدئو و نكاتي براي ساخت ويدئو ماركتينگ :

1-   در عناوين طراحي وب سايت خود سعي كنيد از كلمات كليدي مورد نظرتان بهينه استفاده كنيد .

2-   ويدئو ماركتينگ را با يك عنوان مناسب انتخاب كنيد . عنوان خوب تاثير مستقيمي بر روي مخاطبين ميگذارد و انان را ترغيب ميكند تا از سايت شما ديدن كنند .

3-   ويدئو را در شبكه هاي اجتماعي مورد پسند افراد منتشر كنيد .

4-   سعي كنيد محتواي ويدئو تهيه شده را مفيد و در عين حال مختصر و كوتاه انتخاب كنيد اين امر باعث ميشود تا بازديد كننده احساس خستگي نكند .

5-   لوگوي موسسه و شركتتان را در ويدئو بگذاريد تا بخوبي ديده شود .

6-   در بين ويدئويي كه تهيه كرديد بخشي را هم براي معرفي كردن آدرس ها و تلفن هاي مورد نظرتان قرار دهيد تا تاثير خود را داشته باشد .

و در آخر به مخاطبان و كاربران خود براي ديدن ويديو اطلاع رساني كنيد تا در جريان كار شما قرار بگيرند .


موضوعات مرتبط: بازاريابي ويدئويي
برچسب‌ها: ويديو ماركتينگ،
ارسال نظر
نام :
ایمیل :
سایت :
پیام :
خصوصی :
کد امنیتی :
[ ]


آخرین مطالب